sobota, 30 marca 2013

come back

Po ponad dwu miesięcznej nieobecności, wracam! Szczerze powiedziawszy brakowało mi trochę pisania na blogu i focenia nowych stylizacji. Pochłonęło mnie życie(ah ta miłość + klasa maturalna).
Postaram się powoli nadrabiać zaległości, pomimo nauki i przygotowań do egzaminu sprawnościowego na AWF bo właśnie tam zamierzam studiować na kierunku:Wychowanie Fizyczne.
Chciałby aby sport towarzyszył mi przez całe życie.Ale koniec tego opowiadania o planach, nie chcę zapeszyć... Co dziś dla Was mam? Prostą stylizację którą każda z Was może stworzyć.Rozmaite koszule posiada każda kobieta w swojej szafie.Do tego wybrałam futrzaną kamizelkę, o tej porze roku jest to HIT.Często ją noszę pod płaszcz w chłodne dni.Aby utrzymać stylizację w zimowym stylu, założyłam czarne spodnie i trapery z futerkiem.Czym by była stylizacja bez biżuterii, ja w ostatnim czasie stawiam na złote dodatki.Dodatkowo przełamałam się do malowania ust w mocniejszych barwach.Tu starałam się dobrać kolory makijażu do koszuli w biało-burgundowe paski.
shirt-Ralph Lauren, pants-h&m

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz