wtorek, 25 września 2012

Restauracja Swobodnej Elegancji & Krakow i Warsaw

Szara Eminencja to urocza i klimatyczna restauracja.Jej lokalizacja to stare kino MEWA w Piasecznie.Serwowane potrawy oparte są na polsko-włoskiej recepturze.A atrakcje przewidziane dla gości to: projekcje filmów w każdą środę, muzyka na żywo, wystawy i różnego rodzaju występy.Temu miejscu towarzyszy zawsze świetna muzyka, każdy znajdzie tam coś dla siebie.
Mi do gustu przypadł nowoczesny wystrój.Najbardziej lubię wybierać się tam wieczorami kiedy wnętrze tonie w świetle świec.To świetne miejsce o dużym wnętrzu, więc można wybrać się tam z grupą znajomych.Od poniedziałku do piątku, w restauracji, można zjeść pyszny lunch składający się z 2 dań i deseru za 18zł!!! można się najeść do syta za tak niewielką cenę, właśnie za to uwielbiam to miejsce. check it - KLIKNIJ
przykładowy zestaw lunchowy za 18zł
Pewnego pięknego wieczoru odwiedziłam to miejsce ze znajomymi z Krakowa :)
 Ula
 Mateusz
A teraz kilka zdań o wizycie moich znajomych z Krakowa Uli i Mateuszu.
Ulę poznałam przez internet, tak jak ja prowadziła bloga.Wraz z Mateuszem uwielbiają kolarzówki, stare aparaty i motoryzacje. Pod koniec wakacji w drodze nad morze zatrzymali się u mnie. Właśnie wtedy odwiedziliśmy Szarą Eminencje i Starówkę w Warszawie.Dużo spacerowania, dużo jedzenia i śmiechu.To był bardzo miło spędzony czas.Szkoda, że wakacje tak szybko minęły....Teraz czekam na przerwę świąteczną :)
 
W Warszawie na Starówce, trafiliśmy na wystawę, ze zdjęciami Marilyn Monroe.

4 komentarze:

  1. Teraz już wiem gdzie mnie zabierzesz w najbliższym czasie :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. oj tak osiemnastki pójdą na lunch za 18 :) nie zapomnij o aparacie a i u Ciebie na blogu znajdzie się recenzja :)

      Usuń